7 vecí, čo jednoducho nesmie chýbať vo vašom šatníku


1. Rifle
Každá žena jednoducho musí mať v šatníku aspoň jedny perfektne padnúce džínsy, ktoré sú výborným doplnkom ku košeli, tričku, teniskám aj lodičkám. Je to jednoducho základ, ktorý nesmie chýbať nikde. Okrem toho tie správne vytvárajú aj perfektnú postavu, za ktorou sa každý chlap otočí.
 
2. Biela blúzka
Hodí sa už k vyššie spomínaným rifliam, hlavne vtedy, keď sa chcete cítiť elegantne, no zároveň to nechcete prehnať. A nedbalá elegancia je presne to, čo pristane každej žene. Oživte ju vkusným náhrdelníkom a máte outfit ako vyšitý.
 žena na venkově s kloboukem
3. Sako
Podobne ako blúzka, je to skvelý doplnok k nedbalej elegancii, hlavne v kombinácii s džínsami. No poslednú dobu je v móde zvoliť k nemu nielen lodičky alebo balerínky, ale práve športové tenisky. Budete vyzerať originálne a zaručene každého zaujmete.
 
4. Obyčajné tričko
Či už voľné, alebo obtiahnuté, podstatné je bez vzorov a motívov, len v čistých farbách. Biela, čierna, sivá, telová. Môžete ich dať pod sveter alebo mikinu, alebo zapracovať na vrstvení. Vyzerajú dobre pod čímkoľvek. Okrem toho aj zastrčené v nohaviciach s vysokým pásom, čo je teraz naozaj moderné.
 žena ve fotoaparátu
5. Čierne šaty
Alebo aj malé čierne, ako sa tomu poslednú dobu hovorí. O tomto tiež nie je potrebné sa veľmi rozpisovať. Ak idete na spoločenskú akciu, voľte lodičky a listovú kabelku, ak len tak do mesta, jednoznačne tenisky a rifľovú bundu. Najlepšia je ich kombinovateľnosť.
 výrazný náhrdelník
6. Kožená bunda
Ktorá z nás nemá v šatníku aspoň jednu? Kožená alebo koženková, taktiež vyzerá dobre s každým outfitom. Ako bonus, zima vám určite nebude.
 
7. Tenisky
Také, ktoré by ste najradšej nikdy nedali z nôh. Či už sú to conversky, alebo veľké a masívne športové, v ktorých máte nohy ako v bavlnke, podstatné je, aby ste v nich vydržali celý deň bez toho, aby vás niečo bolelo. Nebojte sa ich zapracovať s každým kúskom, ktorý na seba vezmete. Budete sa cítiť pohodovo a hlavne štýlovo.