Chcete byť FIT do plaviek? Vyskúšajte ketónovú diétu

Ketónová diéta prodietix.sk v poslednej dobe zažíva svojich pätnásť minút slávy. Veď ani nie je divu. Tento spôsob redukcie váhy, totiž mnohé ženy aj muži označujú za jeden z najefektívnejších. Zaujíma vás ako táto diéta funguje? Tak čítajte ďalej.
Stav, ktorý vaše telo ocení
Počas diéty sa s vašim telom začnú diať zázraky, a to doslova. Je vám jasné, že nebudete jesť žiadne sacharidy a ani tuky. Základom stravy sa stanú proteíny alebo bielkoviny. Oba názvy pomenúvajú tú istú vec, takže si vyberte ten z nich, ktorý je vám viac sympatický.Dve ženy v plavkách kráčajú po pláži pri mori
Na takúto zmenu potravy, vaše telo zareaguje nasledovným spôsobom. Keďže mu nebudete dodávať energiu v podobe cukrov, bude musieť siahnuť na svoje zásoby http://www.aquapark-uh.cz/oteviraci-doba . Cukry si telo neukladá, no tuky áno. Tie sa teda začnú štiepiť a premieňať na energiu. Popri štiepení sa bude diať čo? No predsa to, že začnete chudnúť.
Druhou základnou vecou je i to, že nebudete prijímať žiadne tuky. Tie síce nie sú vyslovene zakázané, no ak chcete, aby ste sa zbavili svojich zásob, nemôžete telu dodávať nové prostriedky na ukladanie zásob nových.Žena s veľkým poprsím, v bielych plavkách stojí na pláži s rukou v bok
Kedy s diétou začať?
S ketónovou diétou môžete začať samozrejme kedykoľvek. Pokiaľ však hovoríme o tom, že chcete vyzerať výborne v plavkách, pravdepodobne by ste si svoju dokonalú postavu chceli „naplánovať“ na letné obdobie. Aby ste teda na letnej dovolenke vyzerala výborne, s diétou by ste mali začať už niekedy v priebehu januára. Najneskorším mesiacom je však marec. Pamätajte, že čím viac potrebujete zhodiť, tým dlhší čas budete potrebovať. Doba troch  mesiacov, je však minimálnym časom, ktorý musíte svojmu telu dopriať.
Po ukončení tretej fázy by ste mali absolvovať ešte fázu štvrtú. Tá je nazývaná aj ako pomyselná fáza. V tomto období už nemusíte konzumovať bielkovinové jedlá, no n druhej strane môžete. Základom tejto fázy ale je, aby ste sa k normálnej strave vrátili naozaj pomaličky.