Elegantná kolekcia večerných šiat

Etiketa a Protokol sú pri výbere večerných šiat mimoriadne dôležité a pri uvažovaní o večernej róbe si vždy pozorne preštudujte tzv. predpísaný dressing code – čo v praxi znamená všeobecne platné spoločenské oblečenie. 

Nie každá spoločenská akcia vyžaduje večerné, honosné šaty, sú príležitosti na ktoré sú vhodné dĺžky šiat  po kotníky, príp elegantná dĺžka tesne nad kolená.

Ponúkame Vám preto široký výber večerných a spoločenských šiat do spoločnosti večerné šaty, ktoré majú široké využitie od honosných spoločenských podujatí, cez letné posedenia s priateľmi, prípadne využitie na firemný alebo narodeninový večierok.

dress-1146503_640

Z našej kolekcie si určite vyberiete večerné a spoločenské šaty na oslavu jubilea, na vernisáž alebo na popoludňajšie, prípadne večerné divadelné predstavenie alebo koncert.

Výber by mal byť čo najdôkladnejší a vždy je nevyhnutné prihliadať na charakter spoločenskej udalosti. Sú príležitosti, kde sa Vám budú hodiť ľahké a vzdušné dlhé šaty vo večernej úprave bez ramienok, ktoré sú mimoriadne ženské a elegantné a ku ktorým si zladíte akýkoľvek doplnok. Väčšinou sú jednofarebné a je ich možné ľahko kombinovať s vkusnými doplnkami.

Z ponuky Vám určite odporúčame zvodné a veľmi príťažlivé večerné šaty priliehavého strihu, ktoré sú hlavne ženské a atraktívne. Ich farebnosť je rozličná a určite si vyberiete podľa typu udalosti, Vášho osobného štýlu a podľa Vášho módneho typu. Sú vhodné na oslavy, večierky a do spoločnosti, kde sa nemusí striktne dodržiavať etiketa.

two-3075744_640

Ponuka je rozmanitá a určite Vás oslovia aj šaty do divadla alebo na koncert, ktoré sú klasicky elegantné, ľahko kombinovateľné s doplnkami a ktoré majú podobne ako aj ostatné večerné šaty ženský lahodiaci strih.

Ponúkaná kolekcia je z prvotriedneho kvalitného materiálu v nekrčivej úprave – spoločenské šaty si priam vyžadujú kvalitné látky a kvalitné doplnky ako napríklad krajky alebo iné ozdobné prvky.

Ponúkaná kolekcia šiat z Vás vyčarí elegantnú dámu, ktorá bude okrasou spoločnosti.