Zeleno-ružový rok 2017

Módne trendy sa každoročne menia veľmi rýchlo. Niektoré dominantné spoločenské prvky však dokážu pretrvávať. Každý rok sa vyznačuje niečím iným. Na prehliadkových mólach budú dominovať určité štýly, ktoré súvisia s technologickým pokrokom, modernizáciou a vývojom doby. Tento rok nás čaká športový luxus, namiesto športovej elegancie, ktorá vládla svetu dlho. Móda sa odviazala, uvoľnila a vznikol štýl, v ktorom je dovolené nosiť nohavice na jogu aj do mesta. Ide o športovú módu v precíznom spracovaní.
extravagantní lodičky
Rok 2017 bude obdobím prírodného rozkvetu. Spojí sa šport a exkluzívna móda. Stane sa tak z toho dôvodu, že zástancov zdravého životného štýlu je stále viac. Zdravie si našlo svoje cestičky a preniklo aj do módy. Nosiť sa budú obtiahnuté legíny, krátke sukne a topy. In bude oblečenie v tenisovom či golfovom štýle. V minulom roku šatníku vládli kusy oblečenia v jednoliatych odtieňoch béžovej, sivej, čiernej a bielej. Tento rok sa nesie v znamení túžby po farbách a pozitívnom myslení. Hitom tejto sezóny bude okrem „greenery“ zelenej aj ružová, ktorá
je to akási novodobá čierna
.

Výstrelky a extravagancia
Nebojme sa výšok. Vysoké ženy boli vždy sexy, no teraz je tento fenomén aj trendom. Návrat šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov až disko éry predznamenávajú vysoké bláznivo farebné a klasické čierne platformy na topánkach.
dívka se zelenými vlasy
Namiesto mučiacich opätkov voľte vysokú platformu.
Béžové a kaki nohavice, ktoré sú široké a pohodlné z tenkého materiálu a s vysokým pásom vás uvedú do prúdu módy roku 2017.Elegantné s dĺžkou nad členky v kombinácií s vysokými topánkami vás nenechajú nepovšimnutú.
Noste na tričkách vlastné „statement“ názory. Sú totiž opäť in a návrhári vyzývajú ľudí k tomu, aby sa vyjadrili. Aj móda kráča s dobou a vie, že technológie napredujú. Mobily sú pre nás stále viac na prvom mieste.

Aj pre tieto nepostrádateľné zariadenia vzniká ich osobitá malá móda. Na trhu je dnes gigantický výber puzdier či tašiek na notebooky, tablety a smartfóny. Telefón sa stáva súčasťou outfitu, s ktorým by mal byť originálne avšak stále štýlovo zladený. A tak sa dizajnéri rozhodli vytvoriť unikátne puzdra na telefóny. Úbohá kabelka týmto výdobytkom techniky chtiac-nechtiac musela uvoľniť svoje miesto.
Odvážte sa aj vy vstúpiť do sveta budúcnosti s farebnými vlasmi a štýlom, ktorý podčiarkne váš mobil. Zelená je univerzálna farba a ružová s ňou vynikajúco ladí.